18.5 C
Istanbul


Strona główna Styk Kultur w mediach Awans Styku Kultur w Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych 2020!

Awans Styku Kultur w Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych 2020!

-

Styk Kultur zajął 65. miejsce w Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych 2020 – zestawieniu 500* blogów podróżniczych z największą widocznością w organicznych wynikach wyszukiwania Google, awansując o 14 miejsc, względem roku poprzedniego.

Zazwyczaj nie przywiązujemy wagi do wszelakich rankingów, jednak na ten ranking corocznie czekamy z niecierpliwością! Dlaczego? Bo nie jest to subiektywna opinia jego autorów, ani też szeroko pojętej branży blogowej, a wynik rzetelnej analizy danych z narzędzi analizujących ruch w sieci. Zawiera wyłącznie dane liczbowe, dostarczone przez niezależne od siebie narzędzia analityczne – Senuto, SEMSTORM, Ahrefs oraz Semrush.

Awans o 14 miejsc względem roku poprzedniego to dla nas ogromny powód do radości. To nie był bowiem łatwy rok i z oczywistych przyczyn, zainteresowanie podróżami było znacznie mniejsze, niż wcześniej. Mimo tego, docenialiście Styk Kultur i zaglądaliście do nas, po autorskie treści, cenne wskazówki i wysokiej jakości zdjęcia. Dziękujemy za zaufanie i niesłabnące zainteresowanie Turcją!

Pamiętajcie, że to Wy i Wasze zaangażowanie jest źródłem naszej motywacji do dalszej pracy nad rozwojem witryny. Każdy Wasz “lajk”, komentarz i odsłona ma dla nas ogromne znaczenie. A zatem jeśli lubicie zaglądać na Styka, nie oszczędzajcie nam reakcji – odwdzięczymy się tym, co potrafimy najlepiej, czyli nowymi treściami o Turcji (i reszcie świata). 🙃

Gratulujemy CroLove.pl kolejnej odsłony tego rzetelnego kompendium wiedzy o polskiej blogosferze podróżniczej. 👏 ► Pełny ranking jest już do pobrania TUTAJ.


Styk Kultur to jeden z najstarszych i najpopularniejszych polskich blogów podróżniczych o Turcji, a także bez wątpienia najobszerniejsza, pod kątem ilości turystyczno-kulturowych wskazówek oraz zdjęć, witryna poświęcona Turcji, dostępna w polskich zasobach sieci. Pomysłodawczynią i autorką bloga jest Agnieszka Maury, a autorem zdjęć oraz współtwórcą treści Marcin Bąkiewicz. Czytelnikom bloga udostępniamy ponad 400 artykułówponad 2 tys. zdjęć oraz niezliczone ilości podróżniczych inspiracji!

Na Styku Kultur znajdują się również relacje podróżnicze z innych, odwiedzanych przez nas krajów, w tym m.in. z TajlandiiWłochGrecjiBułgariiHiszpaniiPortugaliiGruzjiMalty i wielu innych!

Autorka bloga

Cześć, jestem Aga! Miło mi powitać Cię na Styku Kultur. Od 8 lat piszę i opowiadam o Turcji, czego efektem jest m.in. ponad 450 tekstów, które znajdziesz na blogu. Wśród nich m.in. relacje z naszych licznych podróży do Stambułu, na Wybrzeże Egejskie, Riwierę Turecką, do Kapadocji i okolic a także do południowo-wschodniej Anatolii. Zaobserwuj mój kanał na Instagramie oraz Facebooku, by być na bieżąco z naszymi kolejnymi podróżami! 

Autor zdjęć

Cześć, jestem Marcin! W trakcie naszych podróży towarzyszę Agnieszce razem z aparatem, uwieczniając na zdjęciach to, co oglądamy. Zazwyczaj profesjonalną lustrzanką lub bezlusterkowcem z zestawem obiektywów, a czasami po prostu z komórką. Poza tym zaciągam Agę do sklepów muzycznych i na festiwale, szukając podczas naszych wojaży dobrej muzyki. Zajrzyj na moją stronę oraz profile na Facebooku i Instagramie, by dowiedzieć się więcej.

►►► Uważasz treści ze Styku Kultur za cenne i inspirujące? Jeśli tak, w łatwy sposób możesz pomóc w dalszym rozwoju tej strony. Wystarczy, że rezerwując swoje noclegi na portalu Booking.com skorzystasz z TEGO linku. Dzięki Twojej pomocy, otrzymam niewielką prowizję, która nie wpłynie w żaden sposób na cenę Twojej rezerwacji. :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Close