Spotkanie podróżnicze z Aleksandrą Świstow (Pojechana) już w ten czwartek w Klubie Stodoła!

autor(ka): Agnieszka Maury
Podoba Ci się tutaj? Pomóż nam dotrzeć do większej ilości czytelników:

Letnie oblicze warszawskiego Klubu Stodoła, w którym pracuję od niespełna czterech lat, nabiera podróżniczych rumieńców! Podczas gdy bieżąca sytuacja na świecie nie sprzyja planowaniu odległych podróży i realizacji wakacyjnych marzeń, serdecznie zapraszam na cykl spotkań “Podróżnicze Czwartki”, w trakcie których, wraz z moimi wyjątkowymi gośćmi, wybierzemy się do najodleglejszych zakątków świata.

fb event 1200x628 1 1024x536 Spotkanie podróżnicze z Aleksandrą Świstow (Pojechana) już w ten czwartek w Klubie Stodoła!

Już 2 lipca (czwartek), o godz. 19:00 moim gościem będzie Pojechana – Aleksandra Świstow, dziennikarka i socjolożka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór (zdobywczyni kilku pięciotysięczników), wulkan pozytywnej energii i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana i książki “Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku i zdobywczyni II miejsca w Ogólnopolskich Turystycznych Mistrzostwach Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Prelegentka na eventach motywacyjnych, targach i festiwalach podróżniczych. Wolnym krokiem odwiedziła ponad 40 krajów, mieszkała w Anglii, Chinach i we francuskich Alpach.

Porozmawiamy m.in. o życiu w Chinach, podróżowaniu dookoła świata oraz pracy pilota wycieczek.Dołącz do oficjalnego wydarzenia na Facebooku!

Spotkanie podróżnicze z Aleksandrą Świstow!
2 lipca 2020 (czwartek), godz. 19:00
Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa

► Spotkanie poprowadzi Agnieszka Maury, autorka bloga Styk Kultur
► WSTĘP DARMOWY

Autorka bloga

Cześć, jestem Aga! Miło mi gościć Cię na Styku Kultur - blogu podróżniczym o Turcji (i reszcie świata). Znajdziesz tu ponad 300 tekstów, które powstały w wyniku moich licznych podróży. Większość z nich poświęcona jest Turcji, która zajmuje w moim sercu miejsce szczególnie. Na Styku Kultur przeczytasz również o wielu innych europejskich i azjatyckich krajach. Rozgość się i czuj, jak u siebie! ?


Podoba Ci się tutaj? Pomóż nam dotrzeć do większej ilości czytelników:

Dołącz do dyskusji

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celu prawidłowego działania narzędzi analitycznych i społecznościowych. Zgoda Czytaj więcej

Close