“Marzę o Tobie” – nowy turecki serial w TVP 2!

autor(ka): Agnieszka Maury
0 komentarz

17 czerwca w TVP 2 wyemitowany został pierwszy odcinek tureckiego serialu “Marzę o Tobie”, znanego w Turcji jako “Meleklerin Aşkı”. Produkcja powstała w 2018 roku, w formie 11 dwugodzinnych odcinków. W rolach głównych wystąpili m.in. Oya Basar jako Rukiye Inançli, Gülper Özdemir jako Melek Saymaz oraz Berkay Hardal jako Yagmur Duru.

Osadzony w czasach współczesnych nowy turecki serial opowiada niecodzienną historię miłosną. Jak możemy przeczytać na stronie VOD TVPPewnego dnia pod drzwiami domu spokojnej starości ktoś podrzuca niemowlę. Staruszkowie postanawiają wychować chłopca. Nadają mu imię Yagmur. Po 23 latach chłopak wciąż opiekuje się nimi i nie chce odejść. Rodzina Rukiye chce kupić duży dom z basenem, ale brakuje jej pieniędzy. Pożycza je od krewnej pod zmyślonym pretekstem. Ona obrażona wynosi się do domu spokojnej starości. Odwiedza ją tam Melek, młodsza córka, która mieszka z ojcem w Niemczech. Yagmur zakochuje się w Melek, a Rukiye postanawia pomóc chłopakowi pozyskać serce dziewczyny, gdyż nie chce, aby wracała ona do Niemiec“.

“Marzę o Tobie” kiedy i gdzie można oglądać nowy turecki serial?

Serial “Marzę o Tobie” można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 13:15, jak również na platformie VOD. Produkcja w swoim paśmie zastąpiła “Miłosne potyczki”.

Autorka bloga

Cześć, jestem Aga! Miło mi gościć Cię na Styku Kultur - blogu podróżniczym o Turcji (i reszcie świata). Znajdziesz tu ponad 300 tekstów, które powstały w wyniku moich licznych podróży. Większość z nich poświęcona jest Turcji, która zajmuje w moim sercu miejsce szczególnie. Na Styku Kultur przeczytasz również o wielu innych europejskich i azjatyckich krajach. Rozgość się i czuj, jak u siebie! 🖤

0 komentarz
0

Popularne artykuły:

Dołącz do dyskusji

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celu prawidłowego działania narzędzi analitycznych i społecznościowych. Zgoda Czytaj więcej

Close