Postaw mi kawę na buycoffee.to

Odkryj fascynującą Turcję w mojej książce! Tylko do 28 lipca 50% rabatu ze specjalnym kodem

| Autor zdjęć: Marcin Bąkiewicz

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, a wiele Polek i Polaków spędzi lato 2023 w słonecznej Turcji. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które pragną zgłębić tajemnice tej kulturowo bogatej krainy, mam dla Ciebie propozycję – moją książkę: „Turcja. W mojej krainie minaretów, aromatycznej herbaty i mruczących kotów„, wydaną przez renomowane Wydawnictwa PASCAL.

Tylko do 28 lipca otrzymujesz 50% rabatu na zakup książki z kodem agnieszkamaury pod linkiem bit.ly/Turcja_PASCAL!

- Advertisement -

Książka „Turcja. W mojej krainie minaretów, aromatycznej herbaty i mruczących kotów” to nie kolejny przewodnik po Turcji. To podróż w głąb serca tego fascynującego kraju, opowiedziana z mojego subiektywnego punktu widzenia oraz wzbogacona o osobiste doświadczenia. Przez jej strony przeniosę Cię do najbardziej znanych atrakcji turystycznych, ale także do mniej oczywistych, lecz równie fascynujących miejsc, które oczekują na Twoje odkrycie.

Będziesz miał/a okazję zanurzyć się w historii, kulturze i pięknie Turcji, odkrywając jej niezwykłe zakątki. Poznasz gościnność i szlachetność mieszkańców kraju. A wszystko to zostanie wzbogacone o wyjątkową kolekcję zdjęć z naszych wieloletnich podróży, uwiecznionych przez Marcina Bąkiewicza.

Jeśli pragniesz poznać prawdziwą, autentyczną Turcję, pełną lokalnych smaków, zapachów i tradycji, ta książka jest dla Ciebie. Możesz ją znaleźć w najlepszych księgarniach lub zakupić online.

P.S. Niesamowicie się cieszę, że książka spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, co zaskutkowało podjęciem decyzji przez wydawnictwo o dodruku drugiego nakładu. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom za wsparcie i zaufanie! :)

| Autor zdjęć: Marcin Bąkiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Książka o Turcji

Więcej podobnych

Najnowsze