Autor zdjęć: Marcin Bąkiewicz

  Odkryj fascynującą Turcję w mojej książce! Tylko do 28 lipca 50% rabatu ze specjalnym kodem

  Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, a wiele Polek i Polaków spędzi lato 2023 w słonecznej Turcji. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które pragną zgłębić tajemnice tej kulturowo bogatej krainy, mam dla Ciebie propozycję – moją książkę: „Turcja. W mojej krainie minaretów, aromatycznej herbaty i mruczących kotów„, wydaną przez renomowane Wydawnictwa PASCAL.

  Tylko do 28 lipca otrzymujesz 50% rabatu na zakup książki z kodem agnieszkamaury pod linkiem bit.ly/Turcja_PASCAL!

  Książka „Turcja. W mojej krainie minaretów, aromatycznej herbaty i mruczących kotów” to nie kolejny przewodnik po Turcji. To podróż w głąb serca tego fascynującego kraju, opowiedziana z mojego subiektywnego punktu widzenia oraz wzbogacona o osobiste doświadczenia. Przez jej strony przeniosę Cię do najbardziej znanych atrakcji turystycznych, ale także do mniej oczywistych, lecz równie fascynujących miejsc, które oczekują na Twoje odkrycie.

  - Advertisement -
  PRZECZYTAJ:  "Miłość na pierwszym planie" - turecki hit czy kit od Netflixa?

  Będziesz miał/a okazję zanurzyć się w historii, kulturze i pięknie Turcji, odkrywając jej niezwykłe zakątki. Poznasz gościnność i szlachetność mieszkańców kraju. A wszystko to zostanie wzbogacone o wyjątkową kolekcję zdjęć z naszych wieloletnich podróży, uwiecznionych przez Marcina Bąkiewicza.

  Jeśli pragniesz poznać prawdziwą, autentyczną Turcję, pełną lokalnych smaków, zapachów i tradycji, ta książka jest dla Ciebie. Możesz ją znaleźć w najlepszych księgarniach lub zakupić online.

  - Advertisement -

  P.S. Niesamowicie się cieszę, że książka spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, co zaskutkowało podjęciem decyzji przez wydawnictwo o dodruku drugiego nakładu. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom za wsparcie i zaufanie! :)

  Postaw mi kawę na buycoffee.to
  Kawa - ta czarodziejska esencja, dodająca energii i pobudzająca zmysły. Ale czy wiesz, że możesz podzielić się jej mocą z innymi? Jeśli treści ze Styku Kultur, jak kropelki czarnego złota, rozbudziły Twoje podróżnicze marzenia i chcesz wspomóc rozwój strony, postaw mi wirtualną filiżankę! Każdy łyk wirtualnej kawy przyczynia się do dalszego rozwoju Styku Kultur. :)

  Agnieszka Maury
  Agnieszka Maury
  Cześć, jestem Aga, a Styk Kultur to jeden z najstarszych i najpopularniejszych blogów podróżniczych o Turcji (i reszcie świata). Stronę rozwijam nieprzerwanie od 2013 roku. Współtwórcą Styku Kultur i autorem większości zdjęć jest Marcin Bąkiewicz. Więcej informacji o nas znajdziesz TUTAJ. Poza lekturą bloga, gorąco polecam Ci zakup mojej książki o Turcji, wydanej nakładem wydawnictwa PASCAL. Jeśli znalazłaś/eś tu to, czego szukasz, wesprzyj dalszy rozwój Styku Kultur, stawiając mi wirutalną kawę. :) 

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj