Polecana książka o Turcji – PASCAL: „Turcja. W mojej krainie minaretów, aromatycznej herbaty i mruczących kotów”

Planujesz podróż do Turcji i szukasz książki, która otworzy przed Tobą drzwi do orientalnego raju pełnego kulturowych skarbów, zmysłowych zapachów i tajemniczych miejsc? Jeśli tak, wydana nakładem Wydawnictwa PASCAL, „Turcja. W mojej krainie minaretów, aromatycznej herbaty i mruczących kotów” jest właśnie dla Ciebie!

To nie tylko przewodnik po tureckich zakątkach, ale także moja osobista opowieść, w której dzielę się z czytelnikiem swoimi wspomnieniami, anegdotami i ciekawostkami na temat życia w Turcji oraz wieloletniego doświadczenia podróżowania po tym barwnym kraju. Każda strona tej 173-stronicowej książki jest swoistym hołdem dla piękna i różnorodności tego fascynującego miejsca.

Bogato ilustrowana zdjęciami z naszych podróży, autorstwa Marcina Bąkiewicza, książka przeniesie Cię wprost na ulice Stambułu, do wnętrza tureckich bazarów, na wyjątkowe plaże, a także do wielu miejsc, leżących poza utartym turystycznym szlakiem.

Czy słowo „kader” rozpala Twoją wyobraźnię? Czy marzysz o tym, by odkryć tajemnice tureckiej kuchni i dowiedzieć się, gdzie skrywa się najlepszy hummus w Stambule? A może chciał(a)byś oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć się w magicznym świecie Kapadocji, gdzie nawet narty nabierają nowego, egzotycznego znaczenia? „Turcja. W mojej krainie minaretów, aromatycznej herbaty i mruczących kotów” otworzy przed Tobą drzwi do tych niezwykłych doświadczeń. W publikacji nie zabrakło również wielu praktycznych rad, które mogą okazać się nieocenione podczas podróży!

Moja książka to nie tylko sentymentalna podróż do Turcji – to autentyczna podróż do serca tego kraju, w którym każdy krok to nowa przygoda, a każde zmysłowe wrażenie pozostaje w pamięci na długo. Przygotuj się na podróż życia, która otworzy Twoje oczy i serce na uroki i bogactwa Turcji! Kto wie, może ta książka wyruszy z Tobą nad Bosfor jeszcze w tym roku?! :) Znajdziesz ją w najlepszych księgarniach oraz m.in. na stronie Empiku (TUTAJ).

*Materiał reklamowy*Autopromocja*

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *