Styk Kultur o Turcji w poranku Polskiego Radia RDC (Radio dla Ciebie)

autor(ka): Agnieszka Maury
Otwarcie granic

🧿 Chcesz być na bieżąco z naszymi podróżami? Obserwuj profil @stykkultur na Instagramie.

21 sierpnia 2018, o godz. 8:30 byłam gościem porannej audycji Polskiego Radia RDC, w której opowiedziałam Nuli Stankiewicz o urokach życia i podróżowania po Turcji. W trakcie rozmowy poruszyłyśmy także m.in. tematy związane z bezpieczeństwem, najlepszą porą do podróży nad Bosfor, urokami północno-zachodniej Turcji, językiem tureckim oraz stereotypami najczęściej łączonymi z Turkami. 

Tym z Was, którzy słuchali na żywo, ogromnie dziękuję! A pozostałych zainteresowanych odsyłam do audycji, której całość jest już dostępna TUTAJ.

Spis treści

Sprawdź także:

styk kultur e1534255649532 Styk Kultur o Turcji w poranku Polskiego Radia RDC (Radio dla Ciebie)25 kwietnia miałam przyjemność być gościem Justyny Tylczyńskiej w audycji “Dajesz Radę”, w Polskim Radiu Czwórka. Opowiadałam m.in. o życiu i podróżowaniu po Turcji, tureckiej kulturze i stereotypach, bezpieczeństwie nad Bosforem oraz zaletach edukacji w Turcji.

styk kultur e1534254683148 Styk Kultur o Turcji w poranku Polskiego Radia RDC (Radio dla Ciebie)

20 lutego 2018, o godz. 16:00 byłam gościem audycji “Czat Czwórki”, w której opowiedziałam o Piotrowi Firanowi o Turcji i tureckiej kulturze. Tym z Was, którzy słuchali i kibicowali serdecznie dziękuję, a wszystkich zainteresowanych zachęcam do odsłuchu rozmowy TUTAJ.

Agnieszka Wawrzyniak 9 1024x576 Styk Kultur o Turcji w poranku Polskiego Radia RDC (Radio dla Ciebie)

Styk Kultur w TVN24 BIŚ! 7 oraz 8 kwietnia byłam gościem urodzinowego odcinka magazynu podróżniczego”Pokaż Nam Świat” Jakuba Porady, emitowanego na antenie TVN24 BiŚ. Opowiadałam o Turcji, a przede wszystkim o mieście leżącym na dwóch kontynentach, słynnych tureckich bazarach, rodzimym kebabie i innych smakołykach oraz wirujących derwiszach i pamiętnej bitwie o Gallipoli (Çanakkale), w której tysiące Australijczyków i Nowozelandczyków straciło życie.

Autorka bloga

Cześć, jestem Aga! Miło mi gościć Cię na Styku Kultur - blogu podróżniczym o Turcji (i reszcie świata). Znajdziesz tu ponad 350 tekstów, które powstały w wyniku moich licznych podróży. Większość z nich poświęcona jest Turcji, która zajmuje w moim sercu miejsce szczególnie. Na Styku Kultur przeczytasz również o wielu innych europejskich i azjatyckich krajach. Rozgość się i czuj, jak u siebie! ?

PRZECZYTAJ TAKŻE:  Styk Kultur ponownie w Polskim Radiu RDC [Turcja, koronawirus, blog podróżniczy]

Dołącz do dyskusji

Popularne artykuły:

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celu prawidłowego działania narzędzi analitycznych i społecznościowych. Zgoda Czytaj więcej

Close