Strona głównaPolecaneTrzecia seria „Down the road” w trasie po Turcji!

Trzecia seria „Down the road” w trasie po Turcji!

-

baner szeroki insta Trzecia seria „Down the road” w trasie po Turcji!

Podoba Ci się ta strona? Postaw mi wirtualną kawę i pomóż w jej dalszym rozwoju.
buycoffeeto btn primary Trzecia seria „Down the road” w trasie po Turcji!

Gdy kilka miesięcy temu trafiła do mnie propozycja współpracy z ekipą najnowszego sezonu programu „Down the road” (ogromne podziękowanie dla domu produkcyjnego Wiernik PRO oraz Ewy Zachariasz z ATOMY PR), poczułam ogromną ekscytację. Dwa wcześniejsze sezony, w trakcie których osoby z zespołem Downa wyruszyły w przygodę życia pod przewodnictwem Przemka Kossakowskiego, śledziłam z zapartym tchem. Tym większa była moja radość, że trasa najnowszej serii prowadzi przez znane, ale i te mniej popularne szlaki Turcji, a ja będę miała okazję dołożyć malutką cegiełkę do tej produkcji, w zakresie konsultacji podróżniczych. Tak się też stało, a efekty tej współpracy można już zobaczyć na platformie Player.pl, a od 3 października co niedzielę także na antenie TTV. 

DownTheRoad3 Trzecia seria „Down the road” w trasie po Turcji!

“W tym programie naprawdę wszystko zaskakuje: szczere opinie i reakcje uczestników, a także sposób, w jaki patrzą na rzeczywistość. W trakcie trwającej niespełna trzy tygodnie wyprawy bohaterowie skonfrontują się z odmienną kulturą i zwyczajami, ale przede wszystkim wzajemnie się poznają. Tym razem grupa uczestników jest najbardziej zróżnicowana. Znajduje się w niej para będąca ze sobą przed programem, czyli Agnieszka i Tomek; najstarszy, Paweł ma 44 lata, a najmłodsza, Paulina – 22 lata. Zespół w trasie uzupełni też trójka odważnych osób: Daria, Przemek i Bartek. Towarzyszyć im będzie, niezmiennie, Przemek Kossakowski.

Moim zdaniem trzeci sezon jest niezbędnym dopełnieniem poprzednich. To oczywiście jest dalej pozytywna opowieść o świecie, w którym jest miejsce dla każdego. Ale tym razem bardziej niż wcześniej zobaczymy, że osoby z niepełnosprawnościami potrzebują wsparcia. Bez pomocy ze strony systemu ale też innych ludzi, funkcjonowanie w społeczeństwie jest bardzo trudne, i dotyczy to każdego człowieka a osoby z niepełnosprawnościami dotyczy szczególnie. To jest ważne przesłanie, które często nam umyka. – komentuje Przemek Kossakowski.”

Źródło: www.prasa.tvn.pl 

- Reklama -
baner szeroki insta Trzecia seria „Down the road” w trasie po Turcji!

Seria zadebiutowała na antenie TTV w niedzielę, 3 października o godz. 22:00. Odcinki są również dostępne w serwisie Player.pl.

Autorka bloga

Cześć, jestem Aga! Miło mi powitać Cię na Styku Kultur. Od 8 lat piszę i opowiadam o Turcji, czego efektem jest m.in. ponad 450 tekstów, które znajdziesz na blogu. Wśród nich m.in. relacje z naszych licznych podróży do Stambułu, na Wybrzeże Egejskie, Riwierę Turecką, do Kapadocji i okolic a także do południowo-wschodniej Anatolii. Zaobserwuj mój kanał na Instagramie oraz Facebooku, by być na bieżąco z naszymi kolejnymi podróżami! 

Podoba Ci się ta strona? Postaw mi wirtualną kawę i pomóż w jej dalszym rozwoju.
buycoffeeto btn primary Trzecia seria „Down the road” w trasie po Turcji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Close