Tureckie linie Turkish Airlines planują wznowienie lotów

- Reklama -

Jak donosi Anadolu Agency (AA), linie lotnicze Turkish Airlines pracują nad planem wznowienia lotów po tym, jak turecki narodowy przewoźnik został zmuszony do zawieszenia połączeń do 28 maja, z powodu wybuchu światowej pandemii koronawirusa. W czerwcu linie planują wznowić loty krajowe, jak również rozpocząć proces stopniowego przywracania lotów międzynarodowych.

Zgodnie z trzymiesięcznym planem odmrażania działalności Turkish Airlines, który rozpocznie się w czerwcu, przewoźnik planuje wznowić loty do 22 lotnisk docelowych w 19 krajach, w tym do Kanady, Kazachstanu, Afganistanu, Japonii, Chin, Korei Południowej, Singapuru, Danii, Szwecji, Niemiec, Norwegii, Austrii, Holandii, Belgii, Białorusi, Izraela, Kuwejtu, Gruzji i Libanu. Turkish Airlines zakładają częstotliwość 75 lotów w tygodniu. Liczba miejsc docelowych i ilość lotów na trasach międzynarodowych wzrośnie w lipcu, a następnie w sierpniu.

- Reklama -

[irp posts=’28826′]

- Reklama -

W okresie zamrożenia lotów pasażerskich, Turkish Airlines zdecydowały przekształcić je w tym okresie w loty towarowe. Do floty Turkish Cargo, oprócz 25 frachtowców o dużej przepustowości, dołączyły tradycyjne samoloty pasażerskie Turkish Airlines. Tym samym, Turcy uniknęli zakłóceń w łańcuchu dostaw ładunków medycznych, niezbędnych w walce z koronawirusem.

Autorka bloga

Cześć, jestem Aga! Miło mi gościć Cię na Styku Kultur - blogu podróżniczym o Turcji (i reszcie świata). Znajdziesz tu ponad 350 tekstów, spośród których większość poświęcona jest Turcji. Na Styku Kultur przeczytasz również o wielu innych zakątkach świata. Rozgość się i czuj, jak u siebie! Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie na Facebooku oraz Instagramie.

Dopisz się do newslettera!

Bądź na bieżąco z nowościami na Styku Kultur i nie przegap naszych kolejnych podróży!

@stykkultur na Instagramie:

NajnowszeZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

grupa baner Tureckie linie Turkish Airlines planują wznowienie lotów

Polecane

Dicle Köprüsü – zabytkowy most na rzece Tygrys

Podczas naszej majowej podróży po południowo-wschodniej Anatolii, w trakcie...

Hiszpania : Teatr-Muzeum Dalí w Figueres

Surrealistyczny malinowy budynek zdobią ogromnej wielkości jajka oraz błękitna...

Portugalia : Karnawał na Maderze

Karnawał na Maderze jest jednym z największych i najbardziej...

Şanlıurfa – z wizytą w mistycznej “Jerozolimie Anatolii”

Położona w południowo-wschodniej Turcji Şanlıurfa to miasto uznawane za...
Close