Węgierski Balaton Sound ogłasza pierwszą falę artystów edycji 2022!

AUTOR ZDJĘĆ: Marcin Bąkiewicz

Balaton Sound, jeden z największych i najbardziej kolorowych plażowych festiwali elektronicznych na otwartym powietrzu w Europie, powraca z hukiem w 2022 roku wraz z najwspanialszymi artystami i DJ-ami w świecie popu i elektroniki. Od 29 czerwca do 2 lipca potężni headlinerzy, tacy jak Martin Garrix, Marshmello, Alesso, Becky Hill i inni, rozświetlą idylliczne brzegi Jeziora Balaton swoimi największymi hitami, które na długo pozostaną w pamięci. 

Położony nad słonecznym i malowniczym Jeziorem Balaton na Węgrzech, Balaton Sound powraca w 2022 roku, oferując bezkonkurencyjne luksusowe doświadczenie VIP z udziałem największych światowych artystów muzyki elektronicznej, Balaton Sound będzie gościł ulubieńców znajdujących się na szczytach list przebojów, w tym Alesso i Becky Hill, a także wielokrotnie nagradzanego Martina Garrixa. Co więcej, Marshmello, Jonas Blue i Robin Schulz to jedni z wielu uznanych DJ-ów, którzy dołączyli do pierwszego składu, który ma sprawić, że Balaton Sound będzie największym plażowym świętem dla muzyki elektronicznej w Europie.

Potęgując podekscytowanie przed festiwalem, headliner Martin Garrix dodał: „Wciąż mam dreszcze, wspominając ostatni raz, kiedy grałem tam w 2018 roku, energia tłumu była niesamowita. Nie mogę się doczekać powrotu nad słoneczne Jezioro Balaton i zrobienia tego raz jeszcze”

Tegoroczny festiwal będzie zawierał cztery nowe i wyjątkowe doświadczenia VIP, wszystkie zlokalizowane wzdłuż połyskującego jeziora o długości 50 mil, oferującego wodne przysmaki dla wszystkich poszukiwaczy luksusowych wrażeń. To kulinarny i winny raj, obszar Balatonu otoczony jest najlepszymi węgierskimi winnicami, a Balaton Sound kontynuuje pozyskiwanie wyłącznie wysokiej jakości produktów z całego regionu. Dzięki wszystkim niesamowitym strefom VIP zlokalizowanym na festiwalu wszyscy festiwalowicze poczują się jak członkowie rodziny królewskiej dzięki niezrównanym widokom, eklektycznym melodiom i aktywnościom, które są przesiąknięte bogactwem. Wszystkie strefy VIP zadbają o każdą indywidualną potrzebę, od masaży i salonu makijażu po świeże napoje w dniu przyjazdu, a także ekskluzywne imprezy oraz pokazy niespodzianki, których nie można przegapić.

Możesz nie tylko imprezować na lądzie, ale także wypłynąć w rejs po przepięknym Jeziorze Balaton na kilka godzin niezapomnianej zabawy, w towarzystwie przyjaciół, festiwalowiczów i najlepszych artystów na świecie.

Tegoroczny festiwal obejmie cztery nowe, wyjątkowe i niesamowite miejsca VIP, w tym odnowioną Scenę Główną VIP, w której goście będą mogli bawić się tuż przy głównych występach, oraz The VIP Shore, z najbardziej bezkonkurencyjnymi widokami i epickimi melodiami… i jeszcze więcej! Wszystkie strefy VIP zadbają o każdą indywidualną potrzebę, od masaży i salonu makijażu po świeże napoje w dniu przyjazdu, a także ekskluzywne imprezy oraz pokazy niespodzianki, których nie można przegapić.

Mówiąc o ogłoszeniu, Lost Frequencies (Felix De Laet) powiedział: „Jestem tak podekscytowany, że w końcu wracam! Balaton Sound to jeden z klasyków. To także jeden z pierwszych dużych festiwali, który skreśliłem z mojej bucket listy i dlatego zawsze będzie zajmował specjalne miejsce w moim sercu. Nie mogę się doczekać, aby ponownie poczuć ten klimat!”

Kolejne występy zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach.

Pełny dotychczasowy line-up od A do Z

Alesso

Alok

Becky Hill

Carnage

Dimitri Vegas & Like Mike

Dillon Francis

Jonas Blue

Imanbek

Lost Frequencies

Martin Garrix

Marshmello

Malaa

Modestep live

Moksi

Nervo

Paul Kalkbrenner

Paul Van Dyk

Sikdope

Timmy Trumpet and Robin Schulz

Vini Vici

Blastoyz

Yellow Claw

Balaton Sound 2022 odbędzie się nad Jeziorem Balaton na Węgrzech, w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.balatonsound.com.

Materiały: Balaton Sound

Znajdź podobne artykuły w kategoriach:

AUTOR ZDJĘĆ: Marcin Bąkiewicz

Dołącz do dyskusji:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj